KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327093
nr 1532 7093
kopia, ej signerad, Äppelskalerska. Olja på duk, 62x53 cm, yttermått inklusive ram: 80x72 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:19:22
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr